Повітряна куля Google з інтернетом встановила рекорд у стратосфері

Пристрій компанії провів у повітрі 312 днів, що на 89 днів довше, ніж раніше

Повітряна куля Google, що роздає інтернет, пробула у стратосфері 312 днів Блог Loon

Дочірня компанія Google Loon LLC, яка займається забезпеченням доступу в інтернет у віддалених і сільських районах, встановила новий рекорд по тривалості польоту повітряних куль в стратосфері. Про це повідомляє пресслужба Loon.

"Пристрій компанії провів у повітрі 312 днів. Це на 89 днів довше, ніж раніше. Куля спочатку була запущена в Пуерто-Рико, після чого її направили в Перу, де вона протягом трьох місяців служила точкою доступу в мережу. Потім вона перелетіла через Південну Атлантику, Індійський океан і відправилась у Мексику. За 10 місяців куля сумарно пролетіла близько 135 тисяч миль", - йдеться у повідомленні.

Повітряна куля Google, що роздає інтернет, пробула у стратосфері 312 днів Блог Loon

Технічний директор Loon Сальваторе Кандідо розповів, що цього вдалося досягти завдяки спеціально розробленому дизайну і матеріалам.

Повітряна куля Google, що роздає інтернет, пробула у стратосфері 312 днів Блог Loon

"Перш ніж приступити до запуску, ми зробили мільйони симуляцій. Це дозволило розробити оптимальну модель кулі з розподіленим навантаженням. За словами Кандідо, деякі з випробуваних прототипів виглядали дуже дивно, через що жителі Кентуккі помилково приймали їх за НЛО", - сказав Кандідо.

Прототип випробувальної кулі жителі Кентуккі помилково приймали за НЛО

Блог Loon

Під час польоту інженери цілодобово стежили за телеметрією кулі, щоб в майбутньому внести необхідні корективи в конструкцію пристрою. Крім цього, навігаційна система визначає оптимальну висоту для польоту, щоб куля зберігала необхідний рівень температури. Інженери підкреслили, що збільшення тривалості польотів знизить вартість кожної льотної години. Крім цього, інженери зможуть надавати доступ до мережі в таких віддалених місцях, як Тихий океан.

Изображение для публикации

Новини за темою: Італія почала розслідування проти Google

Нагадаємо, раніше Міністерство юстиції США обвинуватило інтернет-гіганта Google у монополії на пошук контенту в інтернеті та пошукову рекламу. Компанія ризикує втратити дочірні компанії.Loading...