Постійна гикавка: Лікарі зі США виявили незвичний симптом COVID-19

Фото з відкритих джерел

Випадок зафіксували у Чикаго в 62-річного пацієнта

У Сполучених Штатах Америки медики з'ясували, що постійна гикавка може бути ще одним симптомом коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє The Sun.

Відповідну статтю з результатами дослідження було опубліковано в журналі The American Journal of Emergency Medicine. Зокрема, вчені посилаються на випадок, який трапився у Чикаго. Там 62-річного місцевого госпіталізували у квітні через гикавку, яка тривала чотири дні поспіль. 

Однак, за результатами обстежень, лікарі з'ясували, що хворий також страждав від діабету, підвищеного тиску (гіпертонії) та ішемічної хвороби серця. Пізніше аналізи на COVID-19 дали позитивний результат, вірус підтвердили.

Новини за темою: Комаровський пояснив, чи передається COVID-19 статевим шляхом і чи небезпечні безсимптомні носії

Крім цього, медики наголосили, що основних симптомів хвороби (температура, кашель, закладеність носа, біль у горлі або грудях і задишка) у пацієнта не було.

Учені додали, що в літературі з екстреної медицини це перший звіт про стійку гикавку в пацієнтів з коронавірусом. У зв'язку з цим вони закликали колег звернути увагу на пацієнтів зі схожим симптомом. 

Нагадаємо, раніше іспанські лікарі повідомили про ще один нетиповний симптом COVID-19 – так звані "коронавірусні пальці". Зазначається, що найчастіше цю ознаку помічали у дітей та підлітків, але також випадки зафіксували у дорослих.

Loading...