Посольство США відреагувало на указ Путіна про надання права володіння землею в окупованому Криму тільки росіянам

Фото з відкритих джерел

Дипломати підкреслили, що Крим є Україною

Посольство США в Україні висловило позицію, що указ президента РФ Володимира Путіна про обмеження прав власності на землю в окупованому Криму дає основу для підсилення міжнародних санкцій.

Про це говориться на офіційній сторінці посольства у Facebook.

"Новий "указ" Росії про обмеження прав власності на більшість земель у Криму і надання таких прав лише росіянам просто підсилює основу для міжнародних санкцій", - йдеться у повідомленні.

У посольстві зауважили, що їхня позиція щодо Криму залишається "твердою" і що Крим - це Україна.

Новини за темою: Путін оголосив про перенесення голосування щодо поправок до Конституції

Додамо, що 24 березня Володимир Путін розширив перелік територій, земельні ділянки яких не можуть належати "іноземцям" та "закордонним юридичним особам". До переліку потрапила більшість районів анексованих Криму та Севастополя, а також Керч, Ялта, Євпаторія та інші прибережні міста півострова.

Раніше повідомлялося, що глава Меджлісу кримськотатарського народу зазначив, що, на його думку, указ президента Росії Володимира Путіна стосовно прав власності на землю в анексованому Криму має на меті полегшення колонізації півострову. 

Новини за темою: Візити Путіна в Крим - ознака невпевненості, - Кулеба

Згодом стало відомо, що прокуратура АР Крим надасть правову оцінку указу президента РФ Володимира Путіна стосовно права на володіння землею в окупованому Криму.

Loading...