Посольство США в Білорусі порадило американцям запастися їжею і водою

Заходи пов'язані зі спливом терміну ультиматуму для Лукашенка

Посольство США в Білорусі Фото з відкритих джерел

Посольство США в Білорусі порадило американцям, які перебувають у країні, уникати масових акцій і запастися їжею та водою. Про це повідомила пресслужба американського дипвідомства.

Зазначається, що повідомлення пов’язане з можливим використанням сили під час протестів, демонстрацій, мітингів та інших подібних великих зборів у Білорусі, оскільки там спливає термін "народного ультиматуму" Олександру Лукашенку. "Такі події, як демонстрації, акції протесту чи політичні збори, відбуваються щодня з 9 серпня і можуть продовжуватися. Посольство нагадує громадянам США, що в різних місцях Мінська або країни можуть проводитися великі збори", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, в дипвідомстві попереджають про необхідність уникнення американцями публічних демонстрацій, а також можливе порушення роботи громадського транспорту, затримки руху, перекриття вулиць, а також посилення присутності силовиків навколо мітингів.

Крім того, у посольстві США заявили, що їхнім співгромадянам рекомендується  відстежувати місцеві засоби масової інформації, забезпечити щонайменше триденні запаси їжі, води, ліків, готівки та інших необхідних предметів для надзвичайних ситуацій, а також завжди носити документи.

Новини за темою: Тихановська оголосила ще один дедлайн, на цей раз для правоохоронців

Нагадаємо, нещодавно лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила ультиматум Олександру Лукашенку. Зокрема, вона заявила про плани оголосити загальнонаціональний страйк, якщо Лукашенко не піде у відставку до 25 жовтня.

Loading...