Поширення коронавірусу: Кількість інфікованих складає 95 416 осіб

Пішохід проходить повз дисплея, який показує інформацію про токійські фондові ринки Nikkei (C), New York Dow (R) і Shanghai (L) в Токіо, Японія EPA-EFE

За останню добу про перший випадок зараження повідомили Словенія, Угорщина та Польща.

Станом на ранок, 5 березня, кількість інфікованих китайською коронавірусною інфекцією COVID-2019 у світі перевищила 93 тис. осіб. За останню добу три країни повідомили про перший випадок зараження. Про це свідчать дані на карті поширення коронавірусу від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса.

Згідно з повідомленням, кількість інфікованих коронавірусом складає 95 416 осіб. Жертвами інфекції стали - 3286 пацієнтів. У той час, як одужати змогли 53 297 осіб.

Нагадаємо, у вівторок, 3 березня, в Україні, у Чернівцях, офіційно зареєстрували перший випадок захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19. Хворобу виявили у чоловіка, який нещодавно повернувся з Італії. 

Заступник міністра охорони здоров'я України, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що наразі в країні на дослідженні перебувають шістеро осіб із підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-2019.

Loading...