Новини » Світ Читать эту новость на русском

Понад 80 мільйонерів просять збільшити їм податки, аби в урядів були гроші на боротьбу з коронавірусом

AP Photo

Заможні люди переконані, що людство набагато важливіше за їхні гроші

Понад 80 мільйонерів зі США та Європи підписалися під відкритим листом, де закликають уряди країн збільшити податки. Текст звернення під назвою "Мільйонери для людства" оприлюднений у відкритому доступі.

"Сьогодні ми, мільйонери, які підписалися нижче, просимо наші уряди підвищити податки для таких людей, як ми. Негайно. Суттєво. Назавжди", — йдеться у листі.

Вони вважають, що проблеми, спричинені пандемією коронавірусу, не можна вирішити благодійністю, тож уряди мають узяти на себе відповідальність і підвищити податки на статки, якими володіють заможні люди.

"Ми можемо забезпечити належне фінансування наших систем охорони здоров'я, шкіл і безпеки шляхом остаточного зростання податку на найбагатших людей планети, як-от нас", — вважають підписанти звернення, завершивши його словами: "Людство набагато важливіше за наші гроші".

Більшість із понад 80 підписантів звернення "Мільйонери для людства" — вихідці зі США й Великої Британії. Серед них — британський сценарист і режисер Річард Кертис, спадкоємиця імперії Disney Ебіґейл Дісней та американський режисер, продюсер та сценарист Стівен Сігал.

Новини за темою: Білл Гейтс закликав забезпечити вакциною від коронавірусу насамперед тих, хто більш потребує цього

Раніше повідомлялося, що 240 вчених направили ВООЗ відкритого листа, в якому закликали переглянути рекомендації щодо боротьби з коронавірусною інфекцією. На їх думку, існує ймовірність переміщення коронавірусу у повітрі у вигляді більш дрібних частинок, що дозволяє вірусу проникати в організм людини під час дихання.

Наразі Всесвітня організація охорони здоров'я розглядає докази можливості повітряної передачі коронавірусу, який викликає захворювання COVID-19. Найближчим часом організація представить доповідь з усією відомою інформацією.Loading...