Новини » Світ Читать эту новость на русском

Помпео розповів, як американцям варто ставитись до повідомлень RT

Державний секретар США Майк Помпео Фото з відкритих джерел

Як влада, так і пересічний глядач, має вирізняти дезінформацію і вживати кроків задля її усунення

Держсекретар США Майк Помпео закликав американців бути пильними щодо пропаганди від іноземних урядів, таких як Китай, Іран та Росія і, зокрема критично ставитись до інформації від російського державного каналу RT, передає "Голос Америки".

"Ці країни, їхні лідери, їхні розвідки, військовий апарат та громадська інформація часто націлені на те, щоб наразити на ризик наші демократичні цінності", - сказав Помпео.

За його словами, як влада, так і пересічний глядач, має вирізняти дезінформацію і вживати кроків задля її усунення.

"Кожен з нас має власну відповідальність, і Сполучені Штати мають вирізняти цю дезінформацію і повідомляти про неї народу Америки. Однак всі маємо бути обережними. Коли хтось з Інституту Конфуція говорить про переваги та велич Комуністичної партії Китаю, треба розуміти звідки це походить. Коли ви бачите певну історію на RT, треба зважати, що на цю діяльність впливає Росія. Може там і є правдива інформація, але потрібно її дуже уважно оцінювати", - наголосив Помпео.

На його думку, зусилля іноземних урядів з поширення дезінформації в США відбуваються на тлі підготовки до виборів президента, запланованих на 3 листопада.

"Ці уряди не хочуть демократії. Вони не хочуть, щоб наші вибори були успішними", - додав Помпео.

Новини за темою: Він зайнята людина: Помпео пояснив відмову Папи Римського від зустрічі з ним

Раніше державний секретар США Майк Помпео заявив, що існує велика ймовірність того, що отруєння російського опозиціонера Олексія Навального замовили високопосадовці з Москви.

Loading...