Померла актриса Ніна Іванова, яка зіграла вчительку у фільмі "Весна на Зарічній вулиці"

Актриса Ніна Іванова Фото з відкритих джерел

Смерть жінки наступила у результаті тривалої хвороби

Радянська та російська кіноактриса Ніна Іванова, відома за головною роллю вчительки у фільмі "Весна на Зарічній вулиці", померла на 87-році життя. Про це йдеться на сайті кінематографістів Росії. 

Як зазначається, жінка пішла з життя 1 грудня в результаті тривалої хвороби.

"Окремою сторінкою у творчості Ніни Георгіївни Іванової назавжди залишиться роль Тетяни Сергіївни у фільмі Марлена Хуцієва "Весна на Зарічній вулиці". Ніна Георгіївна була запрошена на головну роль в цей фільм. Після показу цієї картини Ніна Іванова і Микола Рибников стали надзвичайно популярними на всю країну", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Помер актор Девід Проуз, який зіграв Дарта Вейдера у "Зоряних війнах"

Довідка:
Іванова Ніна Георгіївна - радянська та російська кіноактриса, режисер. Жінка народилася 6 січня 1934 року у Москві в родині робітника. В кіно почала зніматися з 1944 року.  Свою першу роль Ніна Іванова зіграла у віці десяти років у фільмі Віктора Ейсимонта "Жила була дівчинка".

Також актриса знімалася в таких кінокартинах, як "Киянка", "Любов'ю треба дорожити", "Сіра хвороба", "Ще можна встигнути" та ін. Окрім цього, Ніна Іванова як режисер зняла кілька сюжетів журналу "Єралаш".

За попередньою інформацією, прощання з російською актрисою відбудеться у Москві 4 грудня. 

Нагадаємо, нещодавно пішов з життя російський актор, заслужений артист РФ Борис Плотніков, відомий за роллю доктора Борменталя у фільмі "Собаче серце".

Loading...