Помер радянський актор Віктор Проскурін, який зіграв у "Великій перерві" та "12 стільцях"

Актору було 68 років

Віктор Проскурін Фото з відкритих джерел

На 69-ому році життя помер Заслужений артист Росії, радянський і російський актор театру і кіно Віктор Проскурін, який зіграв у фільмах "Велика перерва", "12 стільців", "Військово-польовий роман". Про це повідомляє "Медуза".

"Я не знаю, що сказати, так як я поки в шоці. Все несподівано. Як будь-яка смерть", - написала у Facebook його дружина Ірина Хонда.

Відомо, що Віктор Проскурін народився в 1952 році в казахському місті Атбасар. Він закінчив московське театральне училище імені Щукіна, а тоді отримав пропозицію від Марка Захарова перейти в Ленком. У цьому театрі він грав до 1990 року, за участю Проскуріна вийшли такі вистави: "Тіль", "Хлопець з нашого міста", "Гамлет", "Оптимістична трагедія" і "Диктатура совісті".

Водночас найбільшу популярність йому принесли ролі у кінофільмах. Проскурін зіграв Гену Ляпішева в "Великій перерві", купця Вожеватова в "Жорстокому романсі", Олександра Блінова в "Вийти заміж за капітана", Германа в "Піковій дамі", Новікова в "Військово-польовому романі", Тадеуша Шолто в "Пригодах Шерлока Холмса".

Нагадаємо, нещодавно в одній з лондонських лікарень на 89-му році життя помер британський актор, зірка "Володаря перснів" і "Чужого"  Іен Холм.