Новини » Світ Читать эту новость на русском

Помер один із творців "Тома і Джеррі" аніматор Джин Дейч

Чоловік помер у своїй квартирі у Празі

Один із творців "Тома і Джеррі" Джин Дейч Associated Press News

У Празі помер 95-річний американський ілюстратор, аніматор, кінорежисер і продюсер Джин Дейч. Про це заявив його чеський видавець Петр Гіммель, повідомляє АР

За його словами, аніматор несподівано помер в ніч з четверга на п'ятницю у своєму помешканні в Празі. Інші деталі наразі не відомі. 

Як зазначається, фільм Дейча "Мунро" отримав премію "Оскар" за найкращий анімаційний короткометражний фільм 1960 року. Також він був номінований на цю ж нагороду двічі в 1964 році.

Дейч народився в Чикаго, але приїхав до Праги з 10-денним візитом у 1959 році, однак зустрів свою майбутню дружину Зденку, тому і залишився в столиці тогочасної Чехословаччини. 

Як зазначається, перебуваючи за "залізною завісою", він зняв 13 серій "Тома та Джеррі", а також деякі епізоди "Моряка Попая".  У Дейча залишилися троє синів, усі вони працюють карикатуристами та ілюстраторами. 

Нагадаємо, нещодавно у Франції у віці 92 років пішов з життя відомий художник Альбер Удерцо, який разом з письменником Рене Госсінні створив популярних героїв мультфільмів, фільмів та коміксів Астерікса і ОбеліксаLoading...