Масштабна спецоперація: Поліцейські США та Європи затримали 179 торговців у даркнеті

Фото з відкритих джерел

За інформацією Європолу, під час обшуків було конфісковано близько пів тонни наркотиків

Правоохоронці з 9 країн провели масштабну операцію під назвою DisrupTor проти онлайн-магазинів, що продають нелегальні товари. За її підсумками було заарештовано 179 осіб. Про це пише BBC.

Зокрема, метою рейдів були інтернет-магазини на майданчику Wall Street Market, де продають наркотики, зброю та інші нелегальні в Європі товари.

Так, слідчим вдалося затримати 179 продавців нелегальних товарів: 121 - у США, 42 - у Німеччині, 8 - у Нідерландах, 4 - у Великій Британії, 3 - в Австрії, 1 - у Швеції.

За інформацією Європолу, під час обшуків було конфісковано близько пів тонни наркотиків, включаючи опіоїдні препарати "Фентаніл", "Оксикодон" і "Гідрокодон", а також "вуличні" наркотики - героїн, кокаїн, МДМА і таблетки "екстазі". Також у фігурантів конфіскували 64 одиниці вогнепальної зброї.

"Боротьба зі злочинністю найефективніша, коли ми працюємо разом, і сьогоднішнє оголошення посилає серйозний сигнал торговцям і покупцям незаконних товарів в даркнеті: прихований Інтернет більше не буде прихованим, і ваша анонімна діяльність не анонімна", - сказав глава Центру Європолу з європейської кіберзлочинності Едвардас Шилеріс.

Повідомляється, що в ряді країн тривають операції з визначення особистості покупців даркнет-магазинів.

Новини за темою: У Києві чоловік намагався квадрокоптером переслати наркотики у СІЗО

Нагадаємо, раніше столичні правоохоронці накрили інтернет-магазин наркотиків з щотижневим прибутком у 100 тисяч гривень. Під час обшуків за адресою зловмисників, слідчі вилучили лабораторне обладнання для виготовлення психотропів амфетамінового ряду, прекурсори, реактиви, розфасовані по пакетах амфетамін і канабіс. Також вилучено ваги, фасувальні пакети, замітки про кількість збутих наркотиків та гроші.

Loading...