Новини » Світ Читать эту новость на русском

Політ Crew Dragon – це лише початок, далі – подорож на Місяць, - NASA

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

NASA планують до 2024 року висадити на Місяць спершу жінку, а потім чоловіка

В Американському космічному агентстві NASA кажуть, що успішний політ корабля Crew Dragon, який належить приватній компанії SpaceX, на Міжнародну космічну станцію вселяє оптимізм щодо наступного важливого кроку – це подорож і робота на Місяці. Про це сказав адміністратор NASA Джим Брайденстайн у Twitter.

"Сьогодні була велика перемога, але це лише початок. Програма "Артеміда" націлена на те, щоб людина повернулася на Місяць. Ми плануємо полетіти на Місяць і залишитись там. Ми збираємось навчитися, як жити та працювати там протягом тривалого часу", - зазначив Брайденстайн.

Програма "Артеміда" передбачає, що NASA до 2024 року висадить на Місяць спершу жінку, а потім чоловіка. За допомогою інноваційних технологій вони планують провести більше досліджень місячної поверхні, ніж будь-коли раніше.

Новини за темою: США готують угоду про видобуток ресурсів на Місяці

Нагадаємо, 30 травня у США провели успішний запуск пілотованого корабля компанії SpaceX з двома американськими астронавтами, Дагласом Герлі та Робертом Бенкеном. 

Після чого Crew Dragon компанії Ілона Маска успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції.

Через два місяці, 2 серпня, Crew Dragon відстикувався від МКС і попрямував у бік Землі.

У неділю, 2 серпня, космічний корабель Crew Dragon американської компанії SpaceX приводнився у Мексиканській затоці після відстикування від МКС. Трансляцію вело агентство NASA.

Loading...