Поки Навальний був в комі, в Росії заарештували його квартиру

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Арешт наклали за позовом компанії "Московський школяр", яку пов'язують із бізнесменом Євгеном Пригожиним

Поки російський опозиційний політик Олексій Навальний був в комі на його квартиру в Росії наклали арешт. Про це повідомила його прессекретар Кіра Ярмиш.

"27 серпня, тобто через тиждень після отруєння Навального, пристави-виконавці оголосили про заборону реєстраційних дій на його частку у квартирі в Мар'їно. Це означає, що квартиру можна продати, подарувати або закласти. Тоді ж було заарештовано й рахунки Олексія".

Як зазначається, арешт наклали за позовом компанії "Московський школяр", яку пов'язують з "поваром" президента РФ Володимира Путіна бізнесменом Євгеном Пригожиним.

Йдеться про справу "Московського школяра". У 2018 році ФБК випустили розслідування, в якому довели, що спалах дизентерії в школах і дитячих садах Москви пов'язаний із неякісним харчуванням, яке поставляє компанія Пригожина.

У жовтні 2019 року суд стягнув майже 88 млн рублів з продюсера "Навальний LIVE" Любові Соболь, Навального і ФБК на користь "Московського школяра".

Пригожин заперечує зв'язок з "Московським школярем", проте в серпні він уклав з нею договір уступки вимоги, і тепер опозиціонери винні 88 млн рублів самому бізнесмену.

Новини за темою: НАТО вимагає від РФ прозорого розслідування отруєння Навального

Нагадаємо, російського опозиціонера Олексія Навального виписали зі стаціонару берлінської клініки "Шаріте", де він понад місяць проходив лікування після отруєння.

Перед цим, президент Росії Володимир Путін у розмові з французьким колегою Емманюелем Макроном 14 вересня заявив, що російський опозиціонер Олексій Навальний міг сам прийняти отруту "Новачок"

Згодом російський опозиційний політик Олексій Навальний відреагував на таке припущення і заявив, що кінцевою метою такого хитрого плану було опинитися в омському моргу. 

Loading...