Новини » Світ Читать эту новость на русском

Поховані під водою: У В’єтнамі від повені загинули 90 осіб, 32 зникли безвісти, 5 мільйонів постраждали. Фото

Повінь затопила понад 136 тисяч будинків

Протягом двох тижнів,  від повені у В’єтнамі загинули 90 осіб, 32 зникли безвісти, постраждали 5 мільйонів. Про це пише The Watchers з посиланням на Центральний керівний комітет із запобігання стихійним лихам і боротьбі з ними.

Як повідомляє постійний координатор ООН, у В'єтнамі затоплені не менше 136 тисяч будинків, понад 66 тисяч осіб переміщені та 5 мільйонів постраждали. Усе це наслідки повені, що почалася близько двох тижнів тому.

Станом на 19 жовтня, внаслідок повені перемістили не менше 12 тисяч осіб, постраждали майже 45 тисяч домашніх господарств, і тільки в одному Куангчі було пошкоджено близько 147 будинків і понад 70 шкіл.

Крім того, країна потерпає від потужних зсувів. "Було чотири-п'ять зсувів, які вибухнули, як бомби, і здавалося, що вся гора ось-ось завалиться", - сказав віцеголова комуни Ха Нгок Зионг.

Внаслідок одного із них загинуло 14 військовослужбовців. Було пошкоджено казарми підрозділу 4-го військового округу В'єтнаму в провінції Куангчі. В уряді заявили, що ніколи не втрачали стільки військових у результаті стихійних лих. Напередодні стався ще один зсув, тоді загинуло 13 осіб.

Як повідомлялося, з початку жовтня деякі частини провінції Накхонратчасіма накрили повені. Ситуація погіршилася за останні кілька днів після того, як 15 жовтня скиди води з греблі Лам Пхра Флоенг затопили частини району Пак Тонг Чай. Два дні потому стіни водосховища Хін і Нго обрушилися, що викликало подальшу повінь в Пак Тонг Чай.

Новини за темою: Китай накрила потужна повінь: Понад 125 тисяч були евакуйовані. Відео

Нагадаємо, що у Камбоджі потужна повінь забрала життя 25 людей, ще понад 37 тисяч евакуйовано. Тоді у результаті затоплень постраждало щонайменше 312 224 особи.

Loading...