Побили та поголили голову: З Франції депортували боснійців, які знущались над дочкою через її стосунки із сербом

Фото з відкритих джерел

Родичів постраждалої засудили до тюремних термінів

З Франції депортували п'ятьох членів однієї сім'ї через те, що вони поголили голову 17-річній дівчині через її бажання вийти заміж за серба-християнина. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен.

"Це виселення з національної території є наслідком неприйнятної поведінки сім'ї в серпні, зокрема побиття і гоління дівчинки-підлітка, яка була закохана в молодого сербського чоловіка іншої релігії", - сказав міністр у заяві.

Прикордонна поліція Сараєво підтвердила "Радіо Свобода", що сім'я прибула в Міжнародний аеропорт Сараєво "спеціально організованим рейсом у супроводі французької поліції".

Батьків заарештували 23 жовтня після того, як суд у Безансоні засудив їх за насильство над неповнолітньою. Їм також був заборонений в'їзд до Франції на п'ять років. Тітку і дядька жертви також було засуджено до тюремних термінів.

Новини за темою: У Сербії парламентарі влаштували бійку через закон про релігію у Чорногорії. Відео

Нагадаємо, рік тому у Сараєво, столиці Боснії і Герцеговини, за посилених заходів безпеки пройшов перший в країні гей-парад. До цього його проведення зривалось через радикальних ісламістів.Loading...