Поблизу територіальних вод Британії помітили 9 російських військових кораблів

Кораблі Британії та НАТО супроводили судна РФ

Фото з відкритих джерел

Військові Британії та НАТО супроводили 9 російських військових кораблів, які перебували неподалік британських територіальних вод. Про це повідомила пресслужба Британського королівського флоту.

Зазначається, що ВМС Росії здійснювали "посилену активність" неподалік території Великої Британії. Військові країни звернулися до союзників по НАТО, щоб супроводити російські судна. "Морські патрульні кораблі HMS Mersey і HMS Tyne приєдналися до фрегата типу 23 HMS Westminster в операції, в ході якої кораблі союзників відстежували кожен рух трьох корветів типу "Стерегущий", трьох десантних кораблів типу "Ропуха" і такої ж кількості патрульних катерів з ракетним озброєнням", – зазначили в пресслужбі.

У відомстві повідомляють, що військові вже не вперше помічають судна Росії поблизу Британії впродовж поточного року. Зокрема, в лютому й березні британські фрегати супроводжували кораблі з РФ поблизу Ла-Маншу та в Північному морі.

Новини за темою: У Генштабі ЗСУ розповіли про провокації Росії під час Sea Breeze-2020

Нагадаємо, не так давно появу військових кораблів Російської Федерації зафіксували в Балтійському морі поблизу Латвії. Тоді морські судна виявили у шести милях від територіальних вод Латвії – в ексклюзивній економічній зоні країни.Loading...