Після успішного запуску людей в космос ракета Маска повернулася до мису Канаверал

Знімками поділилася компанія SpaceX

Перший ступінь ракети-носія Falcon 9, яка успішно доправила астронавтів на орбіту Землі, приземлився на плавучу платформу Of Course I Still Love You та повернувся в порт мису Канаверал. Про це розповіла компанія SpaceX у своєму Twitter

"Після запуску Боба Бенкена і Дугласа Харлі на орбіту на Crew Dragon, Falcon 9 приземлилася на платформу Of Course I Still Love You і повернулася в порт Канаверал", - йдеться в повідомленні.

Слід зауважити, що це перший раз, коли Falcon 9 доставила в космос астронавтів, які мали за мету перевірити безпеку польотів Crew Dragon і стикування з МКС з людьми на борту. 

Після того, як ракета доставила корабель Crew Dragon з астронавтами на орбіту Землі, через 10 хвилин вона успішно приземлилася на платформу SpaceX в Атлантичному океані. 

Новини за темою: Ілон Маск і успішний запуск космічного корабля: Коли політ на Місяць і на Марс?

Нагадаємо, у суботу вночі, 30 травня, у США провели успішний запуск пілотованого корабля компанії SpaceX з двома американськими астронавтами, Дугласом Герлі та Робертом Бенкеном, який вже прибув на МКС.

У свою чергу в "Роскосмосі" заявили, що американські астронавти зможуть знову літати на російських кораблях "Союз", якщо Росія отримає можливість використовувати космічні апарати SpaceX Ілона Маска.

Loading...