Новини » Світ Читать эту новость на русском

Після обезголовлення вчителя із Франції хочуть вислати понад 230 підозрюваних в релігійному екстремізмі, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Наразі 180 людей із цього списку перебувають у в'язниці

Після жорстокого вбивства вчителя історії Самюеля Паті Франція готується вислати 231 іноземця, який перебуває під урядовим контролем за підозрою в екстремістських релігійних переконаннях. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерело в поліцейській профспілці. 

Згідно з повідомленням, французьке законодавство визначає екстремістів як "людей, які, задіяні в процесі радикалізації, швидше за все хочуть поїхати за кордон, щоб приєднатися до терористичних груп або взяти участь у терористичній діяльності".

Слід зауважити, що Міністерство внутрішніх справ Франції, яке відповідає за висилку іноземців, не змогло підтвердити інформацію про такий крок.

Новини за темою: У Франції розробляють стратегію реагування на погрози викладачам після обезголовлення вчителя

Водночас є інформація від джерел про те, що міністр внутрішніх справ Джеральд Дарманін попросив місцевих префектів розпорядитися про вислання на засіданні в неділю вдень.

Як зазначається, із загальної кількості підозрюваних 180 людей зараз перебувають у в'язниці, а 51 мали бути заарештовані протягом наступних годин.

Новини за темою: У Франції після вбивства вчителя історії тисячі людей вийшли на вулиці. Фото

Нагадаємо, 16 жовтня біля Парижа молодий чоловік обезголовив викладача середньої школи, який під час уроку про свободу слова показував карикатуру на мусульманського пророка Мухаммеда.

Пізніше з'ясувалося, що вчителя вбив 18-річний чеченець Абдулак Анзоров, який родом з Москви. 

Loading...