Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пішла з життя мати Федора Бондарчука - зірка радянських кінофільмів Ірина Скобцева

Ірина Скобцева Фото з відкритих джерел

Актриса померла в Москві на 93 році життя

У вівторок, 20 жовтня, пішла з життя народна артистка РРФСР Ірина Скобцева - мати актора Федора Бондарчука. Про це повідомляє Інтерфакс-Росія з посиланням на PR-директора Art Pictures Studio Марію Далакян.

Як зазначається, актриса померла в Москві у віці 93 роки. Про причини смерті не повідомляється. 

Зазначимо, Ірина Скобцева народилася 22 серпня 1927 року в місті Тула. Вона закінчила історичний факультет МДУ, спеціальність "Мистецтвознавство". У цей час актриса грала в студентському театрі. Пізніше Скобцева закінчила Школу-студію МХАТ, де познайомилася з майбутнім чоловіком Сергієм Бондарчуком. У 1959 році вони одружилися, пізніше у них народилися двоє дітей - Олена Бондарчук і Федір Бондарчук.

Новини за темою: У Москві раптово помер зірка "Антикіллера" і "ДМБ"

Перший раз жінка зіграла в кіно 1955 році в ролі Дездемони в картині Сергія Юткевича "Отелло". Наступного року картина взяла участь в основній конкурсній програмі Каннського кінофестивалю і була удостоєна призу за кращу режисуру. Сама Скобцева отримала звання "Міс шарм Каннського кінофестивалю".

Ірина Скобцева в ролі Дездемони Фото з відкритих джерел

Всього за своє життя Ірина Скобцева знялася в більш ніж 70 фільмах і серіалах. Зокрема, зіграла в стрічках "Я крокую по Москві", "Сергій", "Тридцять три", "Вони воювали за Батьківщину", "Мері Поппінс, до побачення", "Війна і мир" и "Зигзаг удачі"

Останньою роботою актриси стала роль в детективі Ольги Бєляєвої "Небезпечні канікули" 2016 року.

Нагадаємо, нещодавно в результаті важкої хвороби пішла з життя українська актриса театру і кіно, зірка серіалу "Кріпосна" Оксана Вороніна.

Loading...