Під обстріл в Нагірному Карабасі потрапили журналісти з Франції, є поранені

Збройний конфлікт у Нагірному Карабасі Фото з відкритих джерел

Їх везуть до лікарні міста Мартуні

В ході конфлікту в Нагірному Карабасі під обстріл потрапили два журналісти з Франції. Про це у Facebook повідомив керівник Центру інформації і громадських зв'язків уряду Вірменії Оганес Мовсісян.

За його словами, під обстріл потрапили журналісти французької газети Le Monde. Двоє з них поранені, за попередніми даними, обидва є громадянами Франції.

Крім того, російський телеканал "Дождь" повідомив, що під обстріл в Мартуні потрапила група іноземних журналістів, в тому числі заступник головного редактора "Дождя" Дмитро Єловський і кореспонденти з Лівану. Перед самим обстрілом вони записували інтерв'ю з місцевими жителями, коли в кількох десятках метрах від них сталися вибухи. Їх евакуювали до сховища.

Новини за темою: Війна в Нагірному Карабасі перекинеться на територію Росії і Туреччини

Нагадаємо, 27 вересня Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні та звинуватили одне одного в ескалації насильства в Нагірному Карабасі.

Згодом Вірменія оголосила у країні воєнний стан і загальну мобілізацію резерву.

Пізніше указ про оголошення воєнного стану в країні підписав президент Азербайджану Ільхам Алієв. 

Своєю чергою, Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час телефонної розмови з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим закликав останнього до припинення вогню в Нагірному Карабасі.

Loading...