live

Під час запуску саморобної ракети у США загинув інженер-любитель "Божевільний Майк"

Майкл Хьюз Los Angeles Times

Чоловік намагався довести, що Земля має пласку форму

У суботу, 22 лютого, під час запуску саморобної ракети загинув 64-річний американський інженер-любитель Майкл Хьюз на прізвисько Божевільний Майк. Про це повідомляє Los Angeles Times.
 
Як зазначається, під час зйомок програми "Саморобні астронавти" на каналі Science Channe американець вирішив провести експеримент у пустелі поруч в містом Барстоу (штат Каліфорнія). А саме, Хьюз хотів піднятися на ракеті на висоту в півтора кілометри, після чого він планував спуститися на парашуті.
 
Проте після старту в ракети у потрібний момент раптово не відкрився парашут, після чого саморобний космічний корабель впав на землю неподалік від місця запуску.
 
"Наші думки і молитви в цей важкий час зараз разом з його сім'єю і друзями. Здійснення цього запуску було його мрією, і Science Channel був там, щоб відобразити його подорож", - зазначили на сторінці телеканалу в Twitter.
 
До слова, інженер-любитель Майкл Х'юз належав до прихильників теорії плоскої Землі. Тому, в 2014 році, щоб довести цю теорію, він зібрав свою першу пілотовану ракету. Тоді американець пролетів на ній 419 метрів в пустелі Арізони. А згодом, у 2018 році він здійснив ще один запуск у пустелі Мохаве. Тоді чоловік зміг піднятися на висоту в 571 метр.
 
 
Нагадаємо, нещодавно на півдні Австралії у повітрі зіткнулися два літаки, які раптово опинилися на одній траекторії. У результаті цього загинули чотири особи - два пілота і два пасажира.
Loading...