Під час протестів у Брюсселі кортеж короля Бельгії закидали камінням

Причиною заворушень стала смерть темношкірого чоловіка в поліцейському відділку

У Брюсселі мітингувальники закидали камінням автомобіль короля Бельгії Філіпа I під час демонстрацій, які спалахнули після смерті темношкірого чоловіка в поліцейському відділку. Про це повідомляє Express

Згідно з повідомленням, в автомобіль бельгійського короля почали кидати каміння, коли він проїжджав повз сотні демонстрантів. Монарх, який у той момент перебував всередині авто, не постраждав. 

Загалом демонстрації проходили мирно, однак деякі учасники акцій кидали предмети в поліцейських та розпалювали вогонь на вулиці.

Новини за темою: У Бельгії перехопили партію кокаїну вартістю майже 1 млрд євро

Як зазначається, близько 300 мітингувальників зібралися в центрі Брюсселя, щоб висловити свій протест через смерть 23-річного чорношкірого чоловіка, якого в офіційних документах назвали "І. В.". 

За інформацією прокуратури Брюсселя, темношкірого чоловіка заарештували після того, як він нібито намагався втекти від поліцейських, які перевіряли групу людей, що зібралися в центрі Брюсселя, попри заборону на соціальні зібрання в умовах COVID-19. 

У відомстві уточнили, що чоловіка доставили в поліцейський відділок, де він знепритомнів, а потім перевели в лікарню, де вже діагностували смерть.

Новини за темою: Позашлюбна донька колишнього короля Бельгії Альберта II відсудила титул принцеси

Нагадаємо, раніше в Бельгії після візиту до будинку для літніх людей Санта-Клауса, хворого на COVID-19, померли 23 особи, у яких також пізніше діагностували коронавірус

 

Loading...