Новини » Світ Читать эту новость на русском

Під час "Народного страйку" у Білорусі затримали понад триста осіб, - правозахисники

Затримання в Білорусі Радіо Свобода

Відомо про затримання представників ЗМІ

Під час "Народного страйку" в Білорусі, який розпочався в країні у понеділок, 26 жовтня, за підрахунками правозахисників було затримано щонайменше 300 осіб. Про це білоруська служба "Радіо Свобода". 

Згідно з повідомленням, протести та мітинги розпочали зранку працівники низки державних і комерційних підприємств, а також в навчальних закладах. Окрім цього, на підприємствах і у вишах заявили про страйки.

Новини за темою: У Білорусі проходять марші на підтримку "народного ультиматуму": Силовики затримують людей та застосовують сльозогінний газ

За інформацією правозахисного центру "Вясна", станом на 21:00 вже відомо про 308 затриманих у Мінську, Борисові, Гродно, Могильові, Новополоцьку, Бресті та інші містах.

Також відомо, що серед затриманих генеральний директор сайту Onliner Ілля Жуковець і розробник Олександр Махоров, повідомив редактор сайту Микола Козлович. Затриманий також поет Едуард Акулін. 

Новини за темою: Тихановська подякувала українцям за солідарність із білоруським народом

Нагадаємо, раніше лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила Олександру Лукашенку народний ультиматум

Згодом начальник відділу слідчого управління КДБ Білорусі Костянтин Бичек заявив, що екстремістські дії учасників протесту можна кваліфікувати як акт тероризму.

 

Loading...