Новини » Світ Читать эту новость на русском

Папа Римський привітав Байдена з перемогою на президентських виборах

Папа Римський Франциск Фото з відкритих джерел

Папа Римський Франциск також благословив нового президента

Папа Римський Франциск привітав демократа Джо Байдена з обранням на посаду президента США та благословив його. Це сталося під час телефонної розмови між політиком та понтифіком, повідомляє пресслужба перехідної команди Байдена.

Згідно з повідомленням, під час розмови Джо Байден наголосив на високій ролі Папи Римського в "досягненні миру, примирення і загальної прихильності гуманізму" та подякував за благословення.

"Обраний президент висловив бажання співпрацювати на основі загальної віри в гідність і рівність всього людства з таких питань, як турбота про маргіналізованих і бідних, подолання кризи зміни клімату, а також прийняття та інтеграція іммігрантів і біженців в наші спільноти", - додали у команді новообраного президента США.

Новини за темою: Байден готує переїзд до Білого дому попри опір Трампа

Нагадаємо, у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінок оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо одразу привітав кандидата в президенти США від демократів Джо Байдена із перемогою на виборах очільника країни.

До привітань також доєднався президент України Володимир Зеленський. За його словами, дружба між Україною та США стає міцнішою.

"Вітаю Джо Байдена, Камалу Харріс. Україна оптимістично дивиться на майбутнє стратегічного партнерства зі США", - зазначив гарант.

Своєю чергою, прессекретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив, що Джо Байдена ще рано вітати з перемогою у президентських виборах в США. Він вважає, що коректніше буде дочекатися офіційного підбиття підсумків.

Loading...