Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пандемія коронавірусу: Люди з якою групою крові найбільш уразливі до COVID-19

Фото з відкритих джерел

Фахівці взяли зразки аналізів крові більше двох тисяч заражених вірусом пацієнтів з лікарень Уханя і Шеньчженя

Вчені з Китаю встановили, що люди з II групою крові найбільш уразливі і частіше за інших заражаються коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє Global Times з посиланням на сайт медичних досліджень Medrxiv.

Перш ніж підтвердити свою гіпотезу, вчені взяли зразки аналізів крові більше двох тисяч заражених вірусом пацієнтів з лікарень Уханя і Шеньчженя.

Для початку дослідники з'ясували пропорцію, з якої різні групи крові розподілені серед звичайних жителів Уханю. Виявилося, що в контрольній групі з майже чотирьох тисяч чоловік у третини була I група, в іншої третини - II, у четвертій частині досліджених - III і у решти (9,1%) - IV.

У другій частині дослідження вчені досліджували ту саму пропорцію для 1,7 тисячі заражених коронавірусною інфекцією COVID-19 в одній із лікарень Уханя. У підсумку пацієнтів з II групою виявилося 37,75%, з III - 26,42%, з I групою крові - 25,80% і з IV - 10,3%.

За останніми даними, кількість випадків зараження коронавірусів в материковому Китаї досягло 80,8 тисячі, з них 3 226 пацієнтів померли, понад 68,8 тисячі вилікувалося. У всьому світі захворіло більше 167,5 тисячі осіб.

Нагадаємо, раніше У Китаї назвали помилки європейських медиків у боротьбі з коронавірусом.Loading...