live

Пандемія COVID-19 є відповіддю природи на зміни клімату, - Папа Римський

Також він закликав остерігатися популістських політиків, яких цікавить тільки економіка

Папа Римський Франциск. Фото: EPA-EFE/GIUSEPPE LAMI

Папа Франциск вважає, що спалах коронавірусу є однією з "реакцій природи" на людей, які ігнорують екологічну кризу. Про це повідомляє CNN

"Ми не реагували на часткові катастрофи. Хто зараз говорить про пожежі в Австралії, чи пам'ятає, що 18 місяців тому човен міг перетнути Північний полюс, бо льодовики всі розтопилися? Хто зараз говорить про повені?" - сказав Папа Римський в інтерв'ю. 

Водночас він уточнив, що "не знає, чи це помста природи, але це, безумовно, відповідь природи".

Окрім цього, Папа Римський також закликав остерігатися популістських політиків, які, за його словами, виступають з промовами, що нагадують Гітлера в 1933 році, та інших, які зосереджуються тільки на економіці.

"Мене хвилює лицемірство деяких політичних особистостей, які говорять про стикання з кризою, про проблему голоду у світі, але тим часом виробляють зброю. Сьогодні я вважаю, що нам доведеться сповільнити темпи виробництва і споживання і навчитися розуміти і споглядати природний світ", - сказав Папа Франциск.

Нагадаємо, раніше Папа Римський Франциск закликав людей припинити всі бойові дії у світі та об’єднатися у боротьбі проти COVID-19

Loading...