Пандемія COVID-19 досі загрозлива: ВООЗ оголосила найвищий рівень тривоги

Глава ВООЗ Тедрос Гебреїсус flickr.com

Надзвичайний комітет рекомендував державам продовжувати мобілізацію сил для реагування на пандемію

Надзвичайний комітет Всесвітньої організації охорони здоров'я провів екстрене засідання щодо ситуації з пандемією коронавірусу в світі, під час якого зазначалося, що пандемія буде довготривалою, і тому необхідно посилити глобальні зусилля. Про це йдеться у релізі надзвичайного комітету ВООЗ.

За словами генерального директора ВООЗ Тедроса Аданома Гебреісуса, спалах коронавірусу досі залишається надзвичайною ситуацією, пов'язаною з громадським здоров'ям, тому він оголосив найвищий рівень тривоги.

"Багато країн вважали, що вони подолали найгірше, але зараз борються з новими спалахами. Деякі з них, які були менш уражені в перші тижні, зараз стикаються зі зростаючим числом випадків інфікувань та смертей. А деякі, у яких відразу були великі спалахи, взяли їх під контроль", - зазначив він.

Крім того, надзвичайний комітет рекомендував державам продовжувати мобілізацію сил для реагування на пандемію коронавірусу, підтримувати всі дослідницькі зусилля, в тому числі шляхом фінансування, а також об'єднати зусилля для забезпечення справедливого розподілення засобів діагностики та вакцин.

Країнам також рекомендують застосовувати пропорційні заходи щодо поїздок, ґрунтуючись на оцінки ризиків, та регулярно переглядати ці заходи.

Новини за темою: ВООЗ вказує на молодь, як на головних поширювачів коронавірусу

Нагадаємо, раніше голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що пандемія коронавірусу COVID-19 у світі посилюється, саме тому він й зібрав надзвичайну комісію, щоб оцінити ситуацію.

До слова, станом на ранок 1 серпня в Україні 71 056 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, з них 1709 – летальні, а 39 308 пацієнтів одужали.Loading...