Панама штрафуватиме свої кораблі за відвідування Криму

Дипломати України й Панами домовилися посилити співробітництво між країнами

Консультації МЗС України й Панами Євген Єнін

Панама посилить контроль за своїми кораблями, які входять в порти анексованого Криму під прапором країни. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін у Фейсбук.

За словами дипломата, МЗС Панами на консультаціях з Україною пообіцяло взяти під контроль порушення правил заходу до закритих портів АР Крим суднами, які ходять під панамським прапором. Єнін зазначив, що порушників чекатимуть суворі санкції.

Крім домовленостей стосовно панамських кораблів, сторони обговорили активізацію економічного співробітництва між країнами. Зокрема, йдеться про галузі суднобудівництва, авіаперевезення, гідроенергетики тощо.

Також Україна й Панама планують посилити співробітництво в рамках міжнародних організацій, зокрема, ООН. Єнін додав, що він подякував панамському дипломату за взаємодію з країною щодо "видачі ВІП-втікачів".

Новини за темою: Українців не було на борту кораблів, які прибули в Бейрут з портів України, - МЗС

Нагадаємо, в травні поточного року Кабінет міністрів України офіційно вніс Панаму до переліку офшорних зон. Тоді зазначалося, що поштовхом до відповідного кроку стало те, що в ЄС теж внесли Панаму до такого переліку.

Loading...