Палестина розриває всі угоди з Ізраїлем і США

Лідер Палестини Махмуд Аббас EPA

Також лідер ПА назвав умову, за якої керівництво готове повернутися до переговорів щодо палестино-ізраїльського конфлікту

Палестина розриває всі угоди з Ізраїлем і США, включаючи угоди з питань безпеки. Про це повідомляє місцеве агентство WAFA з посиланням на заяву палестинського лідера Махмуда Аббаса.

"Організація звільнення Палестини і держава Палестина на сьогодні звільняються від усіх угод і домовленостей з урядами США і Ізраїлю, а також від усіх зобов'язань, заснованих на цих угодах і домовленостях, включаючи сферу безпеки", - зазначив лідер ПА.

Аббас закликав Ізраїль нести всю відповідальність перед міжнародним співтовариством як "окупаційна сила на окупованій території Палестини". Крім того, він закликав включити Палестину до складу міжнародних організацій та інститутів.

Також він додав, що Палестина готова повернутися до переговорів щодо палестино-ізраїльського конфлікту за посередництва третьої сторони.

Нагадаємо, раніше у Європейському Союзі наголосили, що Ізраїль повинен відмовитися від будь-яких зазіхань на палестинські території.

Loading...