Новини » Світ Читать эту новость на русском

Орбан хоче заборонити в'їзд іммігрантів в Угорщину через "біологічну загрозу"

Чиновник висловився таким чином про нелегалів

Виктор Орбан

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що приїзд усіх іммігрантів до країни необхідно припинити, оскільки вони несуть "біологічну загрозу". Про це чиновник заявив в ефірі радіо Kossuth.

Зазначається, що очільник уряду Угорщини висловився саме про тих, хто незаконно перетнув кордон. "Всі нелегальні іммігранти, які хочуть в'їхати в країну без контролю, не лише порушують законодавство Угорщини, але й становлять біологічну загрозу. Це серйозна фраза, і тому я вимовляю це обережно", – висловився Орбан.

Водночас, прем’єр-міністр додав, що заражати угорців можуть лише деякі іммігранти, але уряд не знає, хто саме. На думку Орбана, неможливо встановити, хто з прибулих до країни заражений, тому необхідно "розглянути всіх іммігрантів як потенційних забруднювачів".

Чиновник додав, що це може бути несправедливою позицією, але "з точки зору угорців, які можуть бути жертвами цього , ми повинні також думати про самозахист", – резюмував Орбан.

Новини за темою: Орбан приїде в Україну, "коли дозволять умови", - посол

Нагадаємо, нещодавно посол Угорщини в Україні заявив, що необхідно збільшити кількість контрольно-пропускних пунктів на україно-угорському кордоні. Дипломат вважає, що це варто зробити для гарних економічних і туристичних відносин між країнами.

Loading...