Опонентка Лукашенка заявила, що їй погрожували з українського номера

Світлана Тихановська Пресслужба "Країна для життя"

Їй погрожували в’язницею та дитячим будинком для її дітей

Кандидатка в президенти Білорусі від опозиції Світлана Тихановська повідомила, що їй та її дітям погрожували невідомі, зателефонувавши з українського номера. Про це вона розповіла в інтерв’ю російському виданню “Новое время”.

За її словами, телефонний дзвінок був з невідомого номера, і їй погрожували в’язницею та дитячим будинком для її дітей.

“Ну це таке, знаєте, було так низько і підло. Я ніколи з цим не зіштовхувалася і як мама, звичайно, дуже запанікувала. І вирішила, що це мої діти, і я повинна їх захищати”, — розповіла вона.

Тихановська також додала, що у той момент відчувала величезну відповідальність за людей, які повірили в її чоловіка Сергія, екскандидата в президенти Білорусі, а потім і в неї. Але каже: жодна мама не пожертвує своїми дітьми заради кого б там не було.

“Але потім сіла, подумала, що це дуже... Об'єктивних причин мене садити в тюрму або дітей забирати в дитбудинок немає. І якщо я прийму якісь заходи безпеки, то цього можна буде уникнути. Це був один аргумент на користь того, що мені варто йти далі”, — зазначила Тихановська.

Новини за темою: Білоруські ЗМІ знайшли оригінальний спосіб провести заборонені соцопитування перед президентськими виборами

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав представників опозиційних сил у країні "трьома нещасними дівчатками".

Loading...