Омський морг - ось кінцева мета хитрого плану: Навальний відповів на слова Путіна про самоотруєння

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Політик зазначив, що він "свого не домігся", тому що Путін його "переграв"

Російський опозиційний політик Олексій Навальний відреагував на припущення президента Володимира Путіна щодо того, що він міг сам випити "Новачок" і отруїтися. Про це Навальний написав у Facebook

"Хороша версія. Вважаю, що заслуговує найпильнішого вивчення. Зварив на кухні "Новачок". Тихо відсьорбнув з фляжки в літаку. Впав у кому", - зазначив він. 

Також політик з іронією підсумував, що він пролежав 18 днів у комі, а в результаті "свого не домігся", тому що Володимир Путін його "переграв". 

Новини за темою: Розробник "Новачка" вибачився перед Навальним

"До цього домовився з дружиною, друзями і колегами, що, якщо МОЗ наполягатиме, щоб мене відвезли лікувати в Німеччину, вони в жлдному разі не дозволяли це зробити. Померти в омській лікарні і опинитися в омському морзі, де встановили б причину смерті "пожив достатньо", - ось кінцева мета мого хитрого плану. Але Путін мене переграв. Його просто так не проведеш. У підсумку я, як дурень, пролежав в комі 18 днів, але свого не домігся. Провокація не вдалася!" - написав Навальний. 

"Владимир Путин сообщил французскому коллеге: "Навальный мог сам проглотить этот яд".
Хорошая версия. Считаю, что...

Опубліковано Алексеєм Навальныєм Вівторок, 22 вересня 2020 р.

Новини за темою: НАТО вимагає від РФ прозорого розслідування отруєння Навального

Нагадаємо, нещодавно одна з французьких газет повідомила, що президент Росії Володимир Путін у розмові з французьким колегою Емманюелем Макроном 14 вересня заявив, що Олексій Навальний міг сам прийняти отруту "Новачок".Loading...