Новини » Світ Читать эту новость на русском

Олімпійські ігри 2021 року мають стати символом надії для світу, – ВООЗ

pixabay.com

За словами очільника ВООЗ, наразі точно невідомо, чи відбудеться Олімпіада наступного року

Олімпійські ігри наступного року в Японії мають стати символом надії для світу. Про це заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус, у зверненні до лідерів країн на саміті G20, ідеться на сайті ВООЗ.

За словами Гебреісуса, наразі ніхто з точністю не може сказати, чи відбудуться літні Олімпійські ігри в Токіо у 2021 році. Однак організатори і Всесвітня організація охорони здоров'я докладають зусилля, для того, щоб такий масштабний захід здійснився.

Крім того, очільник ВООЗ підтримав співпрацю для проведення Олімпіади. "Я хотів би привітати прем'єр-міністра Японії Йосіхіде Сугу й запевнити його в тому, що ВООЗ працює з Міжнародним олімпійським комітетом, щоб зробити Олімпійські ігри в Токіо в наступному році успішними. Вони повинні стати символом надії для всього світу", – висловився Гебреісус.

Новини за темою: У Японії почнуть продавати поштові марки з українськими краєвидами

Нагадаємо, нещодавно організатори Олімпійських ігор у Токіо, які перенесли через пандемію коронавірусу з 2020 на 2021 рік, оголосили, що в березні наступного року проведуть серію тестових змагань на олімпійських об'єктах. Японська влада наполягає на тому, що буде готова до проведення такого масового заходу.

Loading...