Новини » Світ Читать эту новость на русском

Один зі співробітників штаб-квартири НАТО заразився коронавірусом COVID-19

Чоловік нещодавно повернувся із півночі Італії

НАТО

Один зі співробітників штаб-квартири НАТО у Брюсселі заразився коронавірусом COVID-19  після того, як перебував на відпочинку в Італії. Про це повідомляє пресслужба Альянсу.

"Ми можемо підтвердити, що один співробітник НАТО, який працює в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, мав позитивний тест на COVID-19. Співробітник повернувся з відпустки на півночі Італії, відчув себе погано наприкінці минулого тижня, і його перевірили через наявність симптомів, що нагадують лихоманку", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі співробітник перебуває вдома в самоізоляції. Після отримання позитивного результату всі найближчі колеги чоловіка по роботі були проінформовані. Із кінця минулого тижня всі вони працюють з дому і поки продовжують це робити. Про підтверджений випадок також повідомили всіх працівників штаб-квартири НАТО. 

Також відомо, що в штаб-квартирі застосували профілактичні заходи, щоб зменшити ризик поширення інфекції. Зокрема, вони включають тимчасове припинення подорожей певного персоналу, заохочення персоналу працювати з дому та тимчасове припинення групових візитів до штаб-квартири НАТО в Брюсселі. 

Нагадаємо, це не перша подібна ситуація в Брюсселі. Раніше один із співробітників Європейського оборонного агентства (EDA) здав тест на коронавірус і він виявився позитивним. Loading...