live

Один із найпрестижніших університетів США скасував заняття через викладача, який заразився коронавірусом

Стенфорд став другим великим американським університетом, де скасували заняття

Студенти

Стенфордський університет, що є одним із найпрестижніших навчальних закладів Сполучених Штатів, скасовує аудиторні заняття, щоб запобігти поширенню нового коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє Palo Alto.

Згідно з повідомленням, напередодні представники університету заявили, що двоє студентів магістратури, які, можливо, зазнали вплину вірусу, перебувають у самоізоляції, а в одного із членів викладацького колективу факультету медицини тест на COVID-19 показав позитивну результат.

Саме з цієї причини, починаючи з понеділка, 9 березня, всі заняття будуть переходити в онлайн-режимі настільки, наскільки це можливо протягом останніх двох тижнів зимового кварталу. Водночас представники університету заявили, що викладач медичного факультету, у якого виявили вірус, не перебував в робочому середовищі з моменту виникнення перших симптомів.

Окрім цього, відомо, що у  двох студентів, які перебувають у самоізоляції, не виявили жодних симптомів COVID-19, вони пройшли перевірку в Stanford Health Care, а їхні результати будуть відомі протягом 24 годин.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка запроваджують обмежувальні заходи через небезпеку коронавірусу COVID-19. 

Loading...