Очільник Пентагону звинуватив Москву в безперервній агресії проти України

За словами міністра оборони США, Росія змінює кордони інших країн

Марк Еспер

Фото з відкритих джерел

Міністр оборони США Марк Еспер заявив, що Москва здійснює безперервну агресію проти України. Про це урядовець повідомив під час виступу в американському центрі RAND. Відповідне відео опублікувала пресслужба Міноборони США.

За словами Еспера, Росія перемальовує кордони інших країн. "Вторгнення Москви в Грузію у 2008 році, анексія Криму у 2014 році та безперервна агресія в Україні демонструють її безсоромне ігнорування міжнародного права та норм", – сказав міністр оборони.

Водночас головними стратегічними суперниками США Еспер назвав Росію і Китай. За його словами, ці дві країни модернізують свої збройні сили, а також розширюють свої можливості в космічній сфері та кіберпросторі. Він додав, що останні двадцять років США боролися проти екстремістів у ході "конфліктів низької інтенсивності", що відволікало увагу Вашингтона від більш потужних супротивників.

Новини за темою: Трамп хоче звільнити міністра оборони Марка Еспера, - ЗМІ

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп звинуватив Пентагон у розв'язуванні війни заради збагачення військових заводів. За його словами, Міноборони прагне збагатити компанії, які виробляють зброю та боєприпаси.

Loading...