Новини » Світ Читать эту новость на русском

ОАЕ успішно запустили місію на Марс

Арабська місія на Марс. Запуск ракети з космодрома Танеґасіма MBC News

Космічний зонд досягне Червоної планети в лютому 2021 року

Об'єднані Арабські Емірати стали першою арабською державою, яка відправила космічний зонд на Марса. Про це повідомляє DW.

Згідно з повідомленням, апарат під назвою "Аль-Амаль" (Надія, - ред.) був піднятий японською ракетою-носієм з космодрому на острові  Танеґасіма вранці в понеділок, 20 липня. 

Як зазначається, спочатку старт був призначений на 14 липня, проте його два рази переносили через несприятливі погодні умови.

Передбачається, що космічний зонд досягне Червоної планети в лютому 2021 року після семи місяців польоту.

Довідка:

Мета місії ОАЕ на Марс - вивчити атмосферу, кліматичні умови та зміну пір року. Апарат повинен залишатися на орбіті протягом всього марсіанського року, тривалість якого майже вдвічі довше у порівнянні із земним (687 днів, - ред.). Космічний зонд також вперше проведе вивчення нижніх шарів атмосфери, де формується марсіанська погода, в тому числі пилові бурі.

Корабель оснащений трьома камерами, що дозволяють вести спостереження за атмосферою Марса у видимому, інфрачервоному й ультрафіолетовому діапазонах.

Новини за темою: NASA знайшло спосіб доставити на Землю зразки марсіанського грунту

Нагадаємо, напередодні в американському космічному агентстві NASA заявили, що ракета, яка доправить на Червону планету марсохід "Perseverance", відправиться 30 липня. Робота цього апарату запланована на майже два роки.

Loading...