Новини » Світ Читать эту новость на русском

Нинішня ситуація з коронавірусом може бути лише верхівкою айсберга, - ВООЗ

У ВООЗ побоюються, що темпи поширення вірусу можуть збільшитися

Тедрос Адханом Гебреєсус Фото з відкритих джерел

Голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що теперішня ситуація із коронавірусом 2019-nCoV може бути лише верхівкою айсберга. Про це він написав у своєму Twitter.

"Є відомості про випадки поширення 2019-nCoV на людей, які не подорожували до Китаю. Виявлення невеликої кількості випадків може свідчити про більш широке поширення в інших країнах; коротше кажучи, ми можемо бачити лише верхівку айсберга", - зазначив голова ВООЗ.

Також він закликав світову спільноту не втрачати пильність та бути напоготові, аби зуміти стримати небезпечну інфекцію: "В умовах надзвичайної ситуації, пов'язаної із громадським здоров'ям, усі країни повинні активізувати зусилля, щоб підготуватися до можливого прибуття 2019-nCoV та зробити все можливе, щоб стримувати його, якщо воно надійде. Це означає, що лабораторія здатна до швидкої діагностики, відстеження контактів та інших інструментів арсеналу охорони здоров'я".

Нагадаємо, станом на ранок понеділка, 10 лютого, у світі зафіксовано 40 536 випадків інфікування китайським коронавірусом 2019-nCoV, унаслідок ускладнення від небезпечної інфекції померли 910 людей. 

Loading...