Носи маску: Бенксі створив нове графіті про пандемію COVID-19, однак його вже стерли

Графіті Бенксі в метро Лондона Фото з відкритих джерел

Малюнки стерли, оскільки в підземці заборонене графіті

Британський вуличний художник Бенксі створив ще одне графіті, яке присвячене боротьбі із коронавірусом COVID-19, цього разу він спустився в Лондонське метро.  Відео того, як митець створював малюнки, розміщене на його сторінці Instagram.

Як зазначається, новою роботою художник закликав людей носити маски. Бенксі спустився у вагон метро Лондона, де намалював кількох щурів. Один з яких чхає, а другий використовує медичну маску як парашут.

Окрім цього, наприкінці відео художник використав уривок з пісні Tubthumping британської рок-групи Chumbawamba. Також на стіні за вагоном метро і на дверях вагона Бенксі написав найбільш відомий рядок цієї композиції, але трішки перероблений. 

Новини за темою: Викрадену роботу Бенксі, яку він намалював на дверях паризького концерт-холу, знайшли в Італії

Замість з "I get knocked down, but I get up again" ("Мене збивають з ніг, але я знову встаю") з'явився напис "I get lockdown, but I get up again" (" Мене ізолюють, але я знову встаю "). Поруч він зобразив двох щурів, які розділені дверима вагона.

Однак в метрополітені заявили, що їм довелося стерти малюнки у вагоні, оскільки графіті заборонено в метро. Натомість вони запропонували Бенксі зробити нову версію роботи в належному місці. 

Новини за темою: Бенксі на карантині розмалював свій будинок: Що з цього вийшло

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Banksy (@banksy) 14 Лип 2020 р. о 6:30 PDT

Нагадаємо, раніше всесвітньо відомий художник Бенксі створив ще одну роботу, в якій розповів про нових героїв нашого часу - медичних працівників, картина з'явилася в лікарні англійського міста Саутгемптон.Loading...