Новини » Світ Читать эту новость на русском

Норвезька компанія відмовилася сертифікувати "Північний потік-2" через загрозу санкцій США

Фото з відкритих джерел

Фірма повинна була перевірити безпеку та цілісність трубопроводу

Норвезька компанія "Det Norske Veritas - Germanischer Lloyd" заявила про вихід із проєкту будівництва російського газопроводу "Північний потік-2" через загрозу санкцій з боку США. Про це йдеться на сайті компанії.

Зазначається, що рішення про припинення діяльності фірми в "Північному потоці-2" було прийняте після роз’яснень Держдепу США. "Держдепартамент США опублікував нове роз'яснення щодо Акту про захист енергетичної безпеки Європи (PEESA). У відповідності з цими новими рекомендаціями ми знаходимо, що діяльність DNV GL щодо здійснення контролю за судами з обладнанням, яке обслуговує проект "Північний потік-2", підлягає санкціям. Тому DNV GL припинила надання послуг, які можуть підпадати під дію PEESA", – йдеться в повідомленні.

Як повідомили в компанії, їхні співробітники повинні були видати сертифікат відповідності після завершення будівництва газопроводу, а також перевірити безпеку та технічну цілісність цієї трубопровідної системи. "Наша робота за проектом "Північний потік-2" включає в себе розгляд документації та нагляд за будівельними роботами на предмет відповідності нашому стандарту. Це включало моніторинг випробувань і підготовку обладнання, що використовується на борту суден під час прокладки трубопроводу. DNV GL зобов'язана видати сертифікат відповідності після задовільного завершення будівництва трубопровідної системи", – розповіли в компанії.

Новини за темою: У Кремлі розширення санкцій США проти "Північного потоку-2" вважають "рейдерською конкуренцією"

Нагадаємо, нещодавно в США представники Палати представників і Сенату домовилися про включення додаткових санкцій проти російського газопроводу "Північний потік-2". Передбачалося, що нові санкції торкнуться страхових та сертифікаційних компаній.

Loading...