Новини » Світ Читать эту новость на русском

Норвегія звинуватила РФ у кібератаці на свій парламент

Imago

Мова йде про інцидент у серпні

У серпні Російська Федерація скоїла кібератаку на парламент Норвегії. Про це заявив голова МЗС Норвегії Іне Еріксен Сорейде, передає "Європейська правда".

"Це серйозний інцидент, який зачіпає наш найважливіший демократичний інститут. Служби безпеки та розвідки тісно співпрацюють у національному розслідуванні цього інциденту. Виходячи з наявної в уряду інформаційної бази, ми вважаємо, що за цією активністю стоїть Росія", - сказала Сорейде.

За її словами, цей інцидент показує важливість хороших заходів безпеки. Тому уряд Норвегії продовжуватиме зусилля щодо зміцнення цифрової безпеки на національному рівні та зміцнення міжнародного співробітництва.

Новини за темою: У Євросоюзі схвалили санкції за кібератаку на Бундестаг, – ЗМІ

Нагадаємо, раніше американська корпорація Microsoft заявила, що запобігла масштабній хакерській атаці, яка могла вплинути на президентські вибори в Сполучених Штатах. У корпорації вважають, що зловмисники могли використовувати програми-викрадачі, щоб заразити комп'ютери зі списками виборців або результатами виборів, після чого в установлений час почати "сіяти хаос і недовіру".Loading...