live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Норвегія поступово послаблює карантин: Почнуть із садочків та шкіл

Норвегія. Фото: Getty Images\Global Images Ukraine

Поточні обмеження діють до 13 квітня

Норвегія, яка однією з перших в Європі почала вводити обмеження для стримування поширення коронавірусу, поетапно пом’якшуватиме карантин. Про це повідомляє NRK з посиланням на слова прем’єр-міністра країни Ерни Солберг.

Зазначається, що поточні обмеження, які діють до 13 квітня, включають закриття ясел та шкіл, відмову у в'їзді іноземцям, які не живуть і не працюють у Норвегії, та забороняють людям ходити до своїх будиночків у горах. 

Втім дитячі садки почнуть працювати з 20 квітня, початкові і середні школи - з 27 квітня. Також з цього дня університети, коледжі та професійно-технічні училища будуть відкриті для студентів, які перебувають на завершальному етапі навчання, і для тих проєктів, які повністю залежать від обладнання в навчальних закладах. 

Норвежці зможуть ходити в гори на ночівлю в будиночках з 20 квітня.

Повідомляється, що з 27 квітня бізнеси, які передбачають контакт між клієнтами і працівниками, такі як перукарні чи салони краси, можуть знову відкритися, якщо вони будуть відповідати вимогам заходів інфекційного контролю.

У той же час працівникам слід продовжити дистанційну роботу з дому, а норвежцям слід "звикати до заходів проти поширення вірусу на тривалий час", сказала Солберг.

Великі спортивні та культурні заходи, такі як фестивалі, будуть заборонені до 15 червня.

Станом на вівторок у Норвегії 5863 людини мають позитивний результат тесту на коронавірус. 69 людей померло.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України поки не має наміру пом'якшувати карантин в Україні через епідемію коронавірусу.

Loading...