Німецькі екологи подали новий позов до суду проти "Північного потоку-2"

Північний потік-2

Фото з відкритих джерел

У своїй скарзі екологи посилаються на нові наукові дані, згідно з якими робота газопроводу може призвести до неконтрольованого витоку метану

Німецькі екологи з організації Deutsche Umwelthilfe (DUH) оскаржили в суді дозвіл, виданий владою Німеччини на введення в експлуатацію газопроводу "Північний потік-2", повідомляє Die Welt.

Зокрема, організація вимагає перевірити обґрунтованість дозволу, який влада видала на будівництво газопроводу.

Екологи посилаються на нові наукові дані, згідно з якими робота газопроводу може призвести до неконтрольованого витоку метану. Збиток від такого викиду для навколишнього середовища може виявитися вищим, ніж припускали раніше.

Новини за темою: Польща оштрафувала "Газпром" на €50 мільйонів через "Північний потік - 2"

Зауважимо, організація вже намагалась оскаржити будівництво газопроводу у самому Гірничому відомстві Штральзунда, але отримала відмову.

Нагадаємо, раніше палата представників в Конгресі США проголосувала за посилення санкцій щодо газопроводу "Північний потік-2". Документ передбачає введення санкцій проти іноземців, які сприяють продажу, оренді або наданню Росії суден для укладання труб, призначених для будівництва газопроводів.

Новини за темою: Оператор "Північного потоку-2" оскаржив рішення суду ЄС

Згодом прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що країна все одно продовжить шукати спосіб завершити будівництво "Північного потоку-2", попри нові санкції США. 

 

Loading...