Німеччина виділить 2 млн євро постраждалим від конфлікту в Нагірному Карабасі, – МЗС

Глава МЗС Німеччини Гайко Маас Reuters

Водночас очільник МЗС Німеччини заявив про готовність уряду виділити більше допомоги

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що влада країни планує надати 2 млн євро допомоги постраждалим у конфлікті в Нагірному Карабасі. Про це він повідомив під час спеціального засідання в Бундестазі, передає вірменська служба Радіо Свобода.

За слоами Мааса, німецький уряд готовий виділити й більше допомоги в разі потреби. "На першому кроці Німеччина надасть 2 мільйони євро, щоб ми могли допомогти тим, хто повністю втратив свої будинки, свої речі та засоби до існування. Ми готові зробити й більше, якщо це буде потрібно", – сказав дипломат.

Крім того, міністр додав, що Німеччина прагне зупинити страждання людей та домогтися гуманітарного припинення вогню в Нагірному Карабасі. "Азербайджан і Вірменія повинні припинити бойові дії – це не просто наша вимога, а вимога міжнародної спільноти - без попередніх умов", – висловився Маас.

Водночас він зазначив, що сторони конфлікту поки що не йдуть на поступки. На думку Мааса, наразі не лишається нічого, крім посилення міжнародного тиску на учасників конфлікту, в урегулюванні якого важливу роль може відіграти Євросоюз.

Новини за темою: Трамп вважає, що у Нагірному Карабасі зберігається перемир’я, попри те, що там точаться бойові дії

Нагадаємо, нещодавно президент Туреччини Реджеп Ердоган і президент Росії Володимир Путін обговорили розвиток подій в зоні нагірно-карабаського конфлікту. Тоді очільник Туреччини запропонував вирішити конфлікт в Нагірному Карабасі спільно з РФ.Loading...