Новини » Світ Читать эту новость на русском

Німеччина встановила штрафи за відмову носити маску в громадських місцях

Медичка маска Фото з відкритих джерел

Урядовці не змогли погодити єдині норми щодо захисних масок в школах

Влада Німеччини вирішила встановити штраф за відмову носити маску в громадських місцях у розмірі 50 євро. Про це пише DW.

"За рішенням учасників телеконференції, надалі за відмову носити захисну маску в громадських місцях буде передбачений штраф в розмірі як мінімум 50 євро. Це правило, однак, не буде діяти на території федеральної землі Саксонія-Анхальт. Прем'єр цієї землі Райнер Хазелофф висловився рішуче проти цієї норми", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим в уряді підкреслили, що громадянам необхідно зважувати доцільність проведення вечірок і сімейних заходів. Канцлерка ФРН Ангела Меркель запропонувала обмежити кількість учасників таких заходів на території приватної власності - не більше 25 осіб, а за її межами - 50 осіб, проте її не підтримали.

Також урядовці не змогли погодити єдині норми щодо захисних масок в школах.

Новини за темою: Україна та Німеччина підписали меморандум про енергетичне партнерство

Нагадаємо, раніше очільники кількох науково-медичних відомств Німеччини розкритикували реєстрацію в Росії вакцини від COVID-19. За словами Голови німецької Федеральної лікарської палати Клауса Райнгарда, схвалення вакцини без третьої фази випробувань – це "ризикований експеримент на людях", а Росія вчиняє безвідповідально, коли пропонує вже на цій стадії робити щеплення цілим групам населення.

Loading...