Німеччина посилює правила в'їзду для країн з високим ризиком зараження COVID-19

Фото з відкритих джерел

Це також стосується країн, де виявили нові мутації коронавірусу

Напередодні Федеральний уряд схвалив нові правила щодо в'їзду до Німеччини з країн з підвищеним ризиком зараження COVID-19, а також тих країн, де виявили нові мутації коронавірусу. Про це повідомляє DW

Згідно з повідомленням, тепер особам, які прибувають з цих країн доведеться надати негативний тест на коронавірус ще до в'їзду до ФРН. У Берліні заявили, що результати цього тесту можна буде надавати авіакомпаніям, а зробити тест на наявність захворювання потрібно буде максимум за дві доби до в'їзду в Німеччину.

Відомо, що особи, які прибувають з інших країн ризику, повинні пройти тест на коронавірус щонайпізніше за дві доби з моменту прибуття до Німеччини. Також для тих, хто повертається з країн ризику, залишається чинним правило відбути десятиденний карантин.

Новини за темою: Австрія змінила умови в'їзду для громадян України

Як зазначається, нові правила набувають чинності вже 14 січня. Так до країн та регіонів з особливо високим ризиком зараження коронавірусом належать ті, де тижневий показник зараження перевищує 200 нових випадків на 100 тисяч.

Окрім цього, з 1 березня подорожні при в'їзді в ФРН отримуватимуть SMS-повідомлення про те, які саме протиепідемічні норми діють по всій країні.

Новини за темою: Британія змінила правила в'їзду українців до Англії

Нагадаємо, також з 14 січня Республіка Хорватія посилила вимоги в'їзду в країну для громадян України. 

Loading...