Новини » Світ Читать эту новость на русском

Німеччина посилює карантинні обмеження, аби стримати ріст COVID-19, - Меркель

Канцлер Німеччини Ангела Меркель AP

За словами канцлера, не йдеться про тотальний локдаун

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що в країні посилюють карантинні обмеження, аби стримати збільшення рівня захворюваності на коронавірус COVID-19 восени та взимку. Про це повідомляє Reuters

За словами Меркель, обмеження будуть цільовими, оскільки закриття всієї країни потрібно уникати "будь-якою ціною". Пріоритетом є підтримка економіки. 

"Ми багато чому навчились і добре пережили літо, але ми знаємо, що попереду важчий час - осінь і зима - і поступовий підйом, в деяких областях, значний ріст інфекцій викликає занепокоєння", - сказала канцлер журналістам.

Новини за темою: В Україні майже 205 тис. випадків коронавірусу, за останню добу - 3627

Попри те, що Німеччина досі переживала відносно низький рівень зараження та смертності під час пандемії, Меркель попередила про можливість росту кількості випадків COVID-19 до 19 200 на день, якщо поточні тенденції збережуться.

Як зазначається, стратегія "гарячих точок" обмежить приватні зібрання до 25 осіб, а державні - до 50 у районах, де рівень зараження становив 35 випадків на 100 тисяч протягом семи днів. Якби показник досяг 50 на 100 тисяч, приватні заходи обмежили б 10 людьми, а публічні - 25.

"Ми хочемо діяти на регіональному рівні, конкретно і цілеспрямовано, а не закривати всю країну знову - цього потрібно запобігати будь-якою ціною", - сказала німецький лідер.

Новини за темою: Саміт лідерів G20 через коронавірус пройде у відеоформаті. Що обговорюватимуть

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Польщі через різке зростання кількості хворих на коронавірус COVID-19 посилили карантин. Однак, нові обмеження ввели локально, а не по всій країні.

Loading...