live

Німеччина погодилася лікувати хворих на COVID-19 італійців

Літак Бундесверу прибув з Бергамо REUTERS

Літак Бундесверу вже доставив з Бергамо шістьох важкохворих італійців

У суботу, 28 березня, німецький військовий літак привіз на лікування шістьох італійських важкохворих пацієнтів з Бергамо до федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, що у Німеччині. Про це повідомляє DW.

"У часи найбільшої потреби очевидно, що ми підтримуємо своїх друзів (...) Ось чому ми зараз доставляємо важкохворих пацієнтів з Італії до Німеччини для лікування. Це важливий знак солідарності. Європа повинна триматися разом", - заявила міністер оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер.

Як зазначається, пацієнтів з Ломбардії та П'ємонта (Італія) відвезуть у клініки в Бохумі, Кельні та Бонні.

Новини за темою: Росія надала Італії "гуманітарну допомогу" "після активних зусиль німецького ультраправого політика", - ЗМІ

До слова, раніше Італія доставила шістьох важкохворих італійців до Німеччини у клініки Саксонії. Окрім цього, лікарні в Гамбурзі, Баварії, Берліні та Бранденбурзі також запропонували місця інтенсивної терапії для хворих на COVID-19 громадян Італії. 

Нагадаємо, напередодні, 27 лютого, в Італії за добу від коронавірусної інфекції померло 969 пацієнтів, таким чином загальна кількість жертв в країні досягла 9134 осіб. 

Loading...