Німеччина на місяць запроваджує жорсткі обмеження через ситуацію із коронавірусом

pxhere.com

Заходи будуть представлені в середу Ангелою Меркель

Уряд Німеччини планує запровадити низку суворих заходів із боротьби з коронавірусом, щоб зупинити стрімке зростання випадків інфікування. Про це повідомляє DPA з посиланням на проєкт рішення.

Згідно з новими правилами, які набудуть чинності 4 листопада та будуть діяти до кінця наступного місяця, людям буде дозволено зустрічатися на публіці тільки з членами своєї сім'ї та ще одним домогосподарством.

Бари, клуби, паби й аналогічні заклади будуть відкриті тільки для їжі навинос, ночівлі в готелях будуть дозволені тільки з поважної причини, а кінотеатри, театри та спортивні споруди, такі як тренажерні зали та басейни, будуть закриті.

Косметичні студії, масажні салони й тату-студії також не працюватимуть протягом листопада.

Новини за темою: Коронавірус в Офісі президента: Загалом підтвердили два випадки, Зеленський та Єрмак не захворіли

Сектор роздрібної торгівлі залишиться відкритим, так само як і перукарні й установи, що пропонують такі медичні процедури як фізіотерапія.

Школи та дитячі сади також залишаться відкритими, але від них вимагатимуть нові протоколи гігієни.

Як зазначається, число нових інфекцій в Німеччині зараз набагато перевищує рівні, що спостерігалися під час першого піку пандемії коронавірусу в березні та квітні.

З того часу кількість тестувань значно активізувалася, але влада вважає, що в сплеску винні громадські зібрання і нічне життя.

Новини за темою: Смертність від коронавірусу в Європі зросла на 40%, - ВООЗ

Раніше повідомлялося, що за останню добу в Україні зафіксовано 7474 нові випадки зараження коронавірусом, 3306 пацієнтів одужали, а 165 осіб померло.

 Loading...