Німеччина і Франція готують санкції проти Росії через отруєння Навального

Олексій Навальний Facebook-сторінка Олексія Навального

У Франції зазначили, що закликали Росію назвати винних, однак країна не надала переконливих пояснень

Німеччина та Франція мають намір запропонувати європейським партнерам ввести пакет додаткових санкцій проти Російської Федерації через отруєння російського опозиційного політика Олексія Навального речовиною "Новічок". Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ Франції. 

Так, у МЗС наголосили, що Франція та Німеччина неодноразово закликали Росію розслідувати обставини отруєння Навального і назвати винних у злочині. Однак, на думку відомства, РФ не надала переконливих пояснень. 

"У цьому контексті ми вважаємо, що отруєння пана Навального немає жодного правдоподібного пояснення, крім відповідальності та причетності Росії", - йдеться у заяві.

Новини за темою: Німеччина не може розслідувати отруєння Навального, - ЗМІ

У результаті країни ініціювали введення додаткових санкцій проти Російської Федерації, зокрема, мають намір направити цю пропозицію іноземним партнерам.  

"Ці санкції будуть націлені на людей, яких ми вважаємо відповідальними за цей злочин і порушення міжнародних стандартів, а також на учасників програми "Новічок", - йдеться у заяві.

Новини за темою: Канцлер Німеччини Меркель потайки відвідала Навального у клініці, - Spiegel

Нагадаємо, нещодавно Олексій Навальний заявив, що переконаний у тому, що до його отруєння причетний особисто президент Російської Федерації Володимир Путін. 

Однак, у Кремлі назвали звинувачення з боку опозиціонера щодо його отруєння абсолютно безпідставними та неприпустимими та додали, що мають докази того, що Навальний співпрацює з ЦРУ. 

Loading...